Altanka

Zapis kolejnej dekady naszej znajomosci


  • Index
  •  » Sesje
  •  » Dosc niekonwencjonalny plan :D

#1 2007-05-18 11:32:24

das

Priscus

Skąd: Police
Zarejestrowany: 2006-10-19
Posty: 262
WWW

Dosc niekonwencjonalny plan :D

Wspominalem jakis czas temu o tym pablowi, pogrzebalem ostatnio troche w necie i wiem juz jak mniej wiecej by to wygladalo, ale przejdzmy do rzeczy:

-Po zalogowaniu na stronce white-wolfa mamy do dyspozycji fajny chat w ktorym mozna zamknac sie we  wlasnym roomie i pograc, chat wsparty jest dice rollerem widocznym dla wszystkich graczy wiec co do rzutow kostkami nie byloby zadnych walkow pozstaje tylko kwestia kart postaci, zastanawiam sie jak byloby to zrobione na dzien dzisiejszy wydaje mi sie ze kazdy po prostu mialby swoja karte, ja posiadalbym kopie wszystkich kart i kazde zmiany omawiane bylyby ze mna i ja modyfikowalbym wtedy postac na swojej karcie...


I teraz pytanko ? Co o tym sadzicie nie mowie o jakiejs dlugiej kampanii na poczatek jedna kilkugodzinna sesja V:TM ? Jacys chetni ? Polecam zalozyc konto na stronce white-wolfa i zobaczyc jak to mniej wiecej wyglada.


added by admin

Offline

 

#2 2007-06-21 13:32:03

Snajper

Templar

Zarejestrowany: 2006-10-20
Posty: 90

Re: Dosc niekonwencjonalny plan :D

Nie widze wiekszego zainteresowania sesjami na odleglosc chlopaki nie maja netu musielibysmy siedziecc zgromadzeni przy jednym kompie nawet przez skypa kontakt moglby byc utrudniony ale moze jak bedziemy mieli troszke wiecej czasu sprobowac ale tylko przez mikrofony pisanie jak dla mnie odpada hehehe
.....


http://regdafeel.blogspot.com/

Offline

 

#3 2007-06-21 21:20:24

das

Priscus

Skąd: Police
Zarejestrowany: 2006-10-19
Posty: 262
WWW

Re: Dosc niekonwencjonalny plan :D

cala kwestia techniczna jest do ustalenia, pisanie bedzie sluzylo wylacznie do 'obrazowania' sytauacji (latwiej bedzie mi wklejac gotowe przygotowane wczesniej opisy niz improwizowac na skype).  Sprawa jest otwarta wszelkie uwagi i propozycje mile widziane 


added by admin

Offline

 

#4 2007-06-25 12:33:24

rzmij

Archbishop

2858552
Skąd: PolicE
Zarejestrowany: 2006-10-19
Posty: 171

Re: Dosc niekonwencjonalny plan :D

wydaje mi sie to swietnym pomyslem i popieram snajpera w kestji niepisania, czyli po prostu skajp. szybciej i wygodniej, oczywiscie bez przekrzykiwania sie. trzeba sie po prostu ze wszystkim porzadnie zgadac


What memories:
I can smell everything  The scent of men stabbed  The scent of women cut down  The scent of babes burned  The scent of the elderly shot to death...

Offline

 

#5 2007-06-25 16:08:56

das

Priscus

Skąd: Police
Zarejestrowany: 2006-10-19
Posty: 262
WWW

Re: Dosc niekonwencjonalny plan :D

Ja dosc sceptycznie podchodze do komunikatorow glosowych, no ale skoro sie upieracie to przyjme demokratycznie podjeta decyzje (chodz i tak jestem w 100% pewien ze bedzie przekrzykiwanie sie)


added by admin

Offline

 

#6 2007-06-25 22:15:36

rzmij

Archbishop

2858552
Skąd: PolicE
Zarejestrowany: 2006-10-19
Posty: 171

Re: Dosc niekonwencjonalny plan :D

no ja mysle ze sesja pisana trwałaby zajebiscie dlugo. zreszta jak by kazdy zaczal pisac to i tak trudno by bylo sie rozczytac, no ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby wyprobowac oba sposoby.


zarejestrowalem sie na white-wolf

Ostatnio edytowany przez rzmij (2007-06-25 23:32:17)


What memories:
I can smell everything  The scent of men stabbed  The scent of women cut down  The scent of babes burned  The scent of the elderly shot to death...

Offline

 

#7 2007-06-25 23:42:50

das

Priscus

Skąd: Police
Zarejestrowany: 2006-10-19
Posty: 262
WWW

Re: Dosc niekonwencjonalny plan :D

Co do czesci pisanej to mialem na mysli wklejanie gotowych opisow, rozumiesz ?  Zeby sie nie produkowac po prostu wklejalbym wam przygotowany wczesniej material linki do zdjec i plikow audio.

Wyprobowales dice roller rzMij ?


added by admin

Offline

 

#8 2007-06-26 19:14:35

rzmij

Archbishop

2858552
Skąd: PolicE
Zarejestrowany: 2006-10-19
Posty: 171

Re: Dosc niekonwencjonalny plan :D

nie wyprobowalem bo nie szukalem, zreszta nie wiem gdzie.
jezeli bedziesz nam wklejal te opisy to jak my mamy Tobie przekazywac to co robimy w danym momencie? to mnie zastanawia. bo sa osoby ktore calkowicie chcialyby wyeliminowac komunikacje glosowa.


What memories:
I can smell everything  The scent of men stabbed  The scent of women cut down  The scent of babes burned  The scent of the elderly shot to death...

Offline

 

#9 2007-06-26 22:01:28

das

Priscus

Skąd: Police
Zarejestrowany: 2006-10-19
Posty: 262
WWW

Re: Dosc niekonwencjonalny plan :D

rzmij napisał:

jezeli bedziesz nam wklejal te opisy to jak my mamy Tobie przekazywac to co robimy w danym momencie? to mnie zastanawia. bo sa osoby ktore calkowicie chcialyby wyeliminowac komunikacje glosowa.

No przez skype lub dowolny inny komunikator glosowy.


added by admin

Offline

 
  • Index
  •  » Sesje
  •  » Dosc niekonwencjonalny plan :D

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plrezerwacje noclegów online gta