Altanka

Zapis kolejnej dekady naszej znajomosci


#1 2007-08-02 23:01:00

das

Priscus

Skąd: Police
Zarejestrowany: 2006-10-19
Posty: 262
WWW

Osiemnastka Malego

Pamietacie te masy ludzkie ktore ujebalismy rzerzucha w kiblu jimmiego rzygajacego krwia w autobusie nocnym no i wreszcie skurwienie prawie 2 sztuk o 5 nad ranem budzac sie nawzajem na kolejnego macha ehh to byly czasy


added by admin

Offline

 

#2 2007-08-06 13:58:17

rzmij

Archbishop

2858552
Skąd: PolicE
Zarejestrowany: 2006-10-19
Posty: 171

Re: Osiemnastka Malego

te czasy byly zajebiste, wszyscy bylismy united i w ogole lezka sie kreci w oku jak sie o tym wspomina. zajebiste jest to ze 'spedzilismy ze soba tyle lat' i nadal poniekad je spedzamy. wiadomo czasy sie zmieniaja, ludzie sie zmieniaja, ale ja mam nadzieje ze kiedy bedziemy chodzic o lasce to i tak bedziemy sie spotykac, przy piwku, moze przy skrecie, wazne ze po prostu nie odpuscimy ot tak sobie naszej, no juz mozna powiedziec zajebiscie dlugiej znajomosci, ze nie pokusze sie o stwierdzenia 'przyjazni' bo jak bylo tak bylo, ale to jest przyjazn skoro tyle rzeczy razem ze soba przezylismy.
i cieszy mnie to ze nie jestesmy jakimis spierdolonymi lamusami, plastikowymi macho, ktorzy ulegaja jakiejs masowej, chuj wie, kulturze, zreszta co ja bede pisac, kazdy wie o co loto. a to ze zawsze bylismy mocni w uzywkach to chyba kazdy kto nas zna to o tym wie

Ostatnio edytowany przez rzmij (2007-08-06 14:03:43)


What memories:
I can smell everything  The scent of men stabbed  The scent of women cut down  The scent of babes burned  The scent of the elderly shot to death...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plrezerwacje noclegów online gta